Those Eyes Rights ApS
CVR 40777407
·
Aktiv
· Anpartsselskab
Stamdata
| CVR-nummer | 40777407 |
| status | Aktiv |
| virksomhedsform | Anpartsselskab |
| stiftet | 2019-09-11 |
| kapital | DKK 40.000 |
| sidst opdateret | 2026-02-20 |
Beliggenhed
| adresse | Serridslevvej 38, 2100 København Ø |
| by | 2100 København Ø |
| kommune | KØBENHAVN Kommune |
Branche
| hovedbranche | Ikke-finansielle holdingselskaber (642120) |
Revisor
| firma | Lægård Revision · ifølge seneste årsrapport |
| underskriver | Kurt Lægård |
aktører og ejere
Ejere
| Trine Laier | Legal ejer | 100 % | Fra: 11.09.2019 |
Direktion
| Trine Laier | Direktør | Fra: 11.09.2019 |
Stiftere
| Trine Laier | Stifter | Fra: 11.09.2019 |
ejerskaber
Ejer af
| virksomhed | CVR | ejerandel | fra | status | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Longhaired Games ApS | 46715780 | 100 % | 21.08.2026 | Aktiv | — | — |
| Those Eyes ApS | 40779485 | 100 % | 11.09.2019 | Aktiv | 436.579 | 348.287 |
Stifter af
| virksomhed | CVR | ejerandel | fra | status | resultat | egenkapital |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Longhaired Games ApS | 46715780 | 21.08.2026 | Aktiv | — | — | |
| Those Eyes ApS | 40779485 | 11.09.2019 | Aktiv | 436.579 | 348.287 |
regnskabstal (DKK)
| nøgletal | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nettoomsætning | — | — | — | — | — | — |
| Bruttoresultat | -5.349 | -5.689 | -6.108 | -7.863 | -7.166 | -9.117 |
| Driftsresultat | -5.349 | -5.689 | -6.108 | — | — | — |
| Resultat før skat | -4.733 | -7.721 | -10.973 | 32.009 | 91.143 | -9.120 |
| Årets resultat | -707 | -7.721 | -10.973 | 33.744 | 92.725 | -7.114 |
| Egenkapital | 26.254 | 26.961 | 34.682 | 45.655 | 69.111 | 32.886 |
| Aktiver i alt (balance) | 90.547 | 54.367 | 144.345 | 159.969 | 75.310 | 45.194 |
| Selskabskapital | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 | 40.000 |
| Gæld i alt | 64.293 | 27.406 | 109.663 | 114.314 | 6.199 | 12.308 |
| Likvide beholdninger | 14.753 | 367 | 1.051 | 2.159 | 3.169 | 3.188 |
| Antal ansatte (årsrapport) | 0 | — | — | — | 0 | 0 |
| Soliditetsgrad | 29,0 % | 49,6 % | 24,0 % | 28,5 % | 91,8 % | 72,8 % |
| Årsrapport |
vis
Offentliggjort: 2026-06-16 Revisor: Lægård Revision XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2025-05-19 Revisor: Lægård Revision XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2024-05-24 Revisor: Baagøe | Schou, statsautoriseret revisionsaktieselskab XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2023-05-03 Revisor: Lægård Revision XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2022-02-21 Revisor: Beierholm XBRL (rådata) |
vis
Offentliggjort: 2021-04-23 Revisor: Beierholm XBRL (rådata) |